استراحت – بقیه روسیه کازان جام جهانی

استراحت – بقیه: روسیه کازان جام جهانی سردار آزمون اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث شک زن به شوهرش قتل او را رقم زد

زنی که متهم است همسرش را به علت اینکه از دادن تلفن همراهش ممانعت کرد، به قتل رساند، بار دیگر پای میز محاکمه رفت. این زن در جلسه پیگیری گفت به رفتار‌‌های همسرم م

شک زن به شوهرش قتل او را رقم زد

عبارات مهم : پرونده

زنی که متهم است همسرش را به علت اینکه از دادن تلفن همراهش ممانعت کرد، به قتل رساند، بار دیگر پای میز محاکمه رفت. این زن در جلسه پیگیری گفت به واکنش‌ها های همسرم مشکوک شده است بودم.

به گزارش شرق، ٢١ تیر سال ٩٤ مأموران از وقوع یک نزاع منجر به فوت با خبر شدند. آنها بلافاصله با شنیدن این خبر به محل اتفاق رفتند و متوجه شدند مقتول مرد ٢٦ساله ای است که با ضربه چاقوی همسرش نازنین به قتل رسیده هست. نازنین که در صحنه جنایت دستگیر شد، به مأموران گفت: مدتی بود که به واکنش‌ها های همسرم مشکوک شده است بودم. زیاد اوقات در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … بود و به من و فرزندم توجه نمی کرد. این زن ٢١ساله راجع به روز اتفاق به مأموران جنایی گفت: شب اتفاق زمانی که به بهانه تماس تلفنی از همسرم خواستم تلفن همراهش را به من بدهد، او از دادن گوشی اش ممانعت کرد.

با این کار او عصبانی شدم و سر همین عنوان با او مشاجره کردم. ناگهان همسرم به طرفم حمله کرد و من را کتک زد. من نیز کنترل خودم را از دست دادم و چاقوی میوه خوری را که در دست داشتم، به طرفش پرتاب کردم که به سینه اش برخورد کرد. همسرم در همان حال به طرف راه پله ها دوید و نزدیک پله ها نقش بر زمین شد. همسایه ها با شنیدن صدای همسرم به راه پله آمدند و صاحب منزل مان با پلیس ١١٠ و اورژانس تماس گرفت؛ ولی همسرم قبل از اینکه به بیمارستان برسد، جان خود را از دست داد. من قصد کشتن همسرم را نداشتم و فکر نمی کردم چاقو درون سینه اش فرو برود.

شک زن به شوهرش قتل او را رقم زد

به این ترتیب با تکمیل تحقیقات پلیس و شکایت اولیای دم کیفر خواست علیه این زن جوان صادر و پرونده جهت پیگیری در اختیار شعبه چهارم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت کرد؛ سپس اولیای دم در جایگاه خاص قرار گرفتند و از دادگاه تقاضای قصاص متهم را کردند. با آخر گفته های اولیای دم نازنین در جایگاه ایستاد و گفت: قصد کشتن همسرم را نداشتم. زمانی که همسرم به من حمله کرد، به طرف آشپزخانه رفتم و جهت ترساندن او چاقو را برداشتم و به طرفش پرتاب کردم؛ ولی نمی خواستم او را بکشم.

با آخر گفته های اولیای دم و متهم ختم جلسه اعلام شد و قضات جهت تصمیم گیری وارد شور شدند و نازنین را به علت شبه عمد بودن قتل به پرداخت دیه محکوم کردند؛ ولی دیوان عالی کشور رأی را رد کرد و پرونده را جهت پیگیری زیاد به شعبه دهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاد و متهم بار دیگر پای میز محاکمه حاضر شد و بار دیگر حرف های قبلی اش را تکرار کرد و گفت: از اولیای دم درخواست دارم من را ببخشند. من قصد کشتن همسرم را نداشتم. با آخر گفته های متهم قضات جهت تصمیم گیری راجع به این پرونده وارد شور شدند.

زنی که متهم است همسرش را به علت اینکه از دادن تلفن همراهش ممانعت کرد، به قتل رساند، بار دیگر پای میز محاکمه رفت. این زن در جلسه پیگیری گفت به رفتار‌‌های همسرم م

واژه های کلیدی: پرونده | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs