استراحت – بقیه روسیه کازان جام جهانی

استراحت – بقیه: روسیه کازان جام جهانی سردار آزمون اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آرژانتین بدون مسی تیم دیگری است / مارادونا

«دیه گو مارادونا» با ابراز تاسف از از بین بردن آرژانتین از جام جهانی 2018 روسیه به دست فرانسه در اظهار نظری از فشار بیش از حد روی «لیونل مسی» فوق ستاره آرژانتین

آرژانتین بدون مسی تیم دیگری است / مارادونا

مارادونا: آرژانتین بدون مسی تیم دیگری است

عبارات مهم : فرانسه

«دیه گو مارادونا» با ابراز تاسف از از بین بردن آرژانتین از جام جهانی 2018 روسیه به دست فرانسه در اظهار نظری از فشار بیش از حد روی «لیونل مسی» فوق ستاره آرژانتینی گلایه کرد و اظهار داشت که آلبی سلسته بدون مسی تیم دیگری است.

به گزارش ایرنا، قهرمان جام جهانی 1986، هیچ چیز غافلگیرکننده ای جهت مارادونا اسطوره سال های دور آلبی سلسته در چنته نداشت.

«آنخل دی ماریا» و «گابریل مرکادو» پنالتی گریژمان را تلافی کردند تا آرژانتین 2 – 1 از حریف خود پیش بیفتد، ولی در نهایت سردرگمی، تک گل «بنجامین پاوارد» و دبل «کیلین امباپه»، ورق را به سود فرانسه برگرداند.

آرژانتین بدون مسی تیم دیگری است / مارادونا

اگرچه «سرخیو آگوئرو» در ثانیه های نهایی یکی از گل های خورده را جهت آرژانتینی ها جبران کرد، ولی این گل جهت فرار یاران مسی از شکست و از بین بردن از مرحله حذفی جام جهانی کافی نبود.

در این بین مارادونا که به همراه تیم ملی آرژانتین در سال 1986 جام قهرمانی را فتح کرده است و همچنان یکی از بزرگ ترین بازیکنان تاریخ کشورش محسوب می شود؛ اعتقاد است تیم محبوبش هیچ چیز غافلگیر کننده ای جهت عرضه نداشته است.

وی در این باره اظهار داشت: آمدن ما به زمین بازی زیاد شبیه رفتن به سینما بود؛ آیا که در تمام بازی ها شاهد بند به بند یک فوت از پیش اعلام شده است بودیم و این چیزی است که در این بازی نیز اتفاق افتاد. فرانسه مسی را مهار کرد و در نتیجه هافبک آرژانتین موفق به عبور از آن ها نشد؛ در واقع بدون مسی ما تیم دیگری هستیم.

وی در ادامه تصریح کرد: بازی کاملا مطابق انتظارات پیش رفت؛ یک جام جهانی دیگر جهت ما بدون هیچ دستاوردی تمام شد؛ واقعا ناراحت کننده است که آرژانتین در یک جام جهانی دیگر هم فاقد انسجام بود.

«دیه گو مارادونا» با ابراز تاسف از از بین بردن آرژانتین از جام جهانی 2018 روسیه به دست فرانسه در اظهار نظری از فشار بیش از حد روی «لیونل مسی» فوق ستاره آرژانتین

کاروان تیم ملی آرژانتین در میان شایعات مبنی بر تنش و درگیری و درخواست بازیکنان جهت اخراج «خورخه سامپائولی»، کاملا از هم پاشید و این در حالی است که اخبار رسیده حاکی از آن بود که سرمربی این تیم مسوولیت گزینش ترکیب را جهت بازی برابر نیجریه به عهده بازیکنان واگذار کرده بود.

مارادونا با انتقاد از تاکتیک های مورد استفاده سامپائولی تصریح کرد: آنچه از ترکیب بر می آمد پاوون، مسی و دی ماریا می بایست حمله می کردند؛ در حالی که آن ها بازی ساز هستند.

واژه های کلیدی: فرانسه | آرژانتین | بازیکنان | آرژانتین | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs