استراحت – بقیه روسیه کازان جام جهانی

استراحت – بقیه: روسیه کازان جام جهانی سردار آزمون اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

۵۵ درصد والدین بیمار و بیکاردارند ، ۱۳درصد کودکان‌کار روزانه بیش از ۸ساعت درخیابان‌ کارمی‌کنند

کودکان کار هم از مردم شهر جدا مانده و گسسته هستند و هم هر روز درست جلوی چشمانشان حضور دارند؛ کار می‌کنند تا گاهی کمک خرج خانواده باشند یا حتی هزینه اعتی..

ادامه مطلب

آری/ متهم گریخت , توییت تند کاوه مدنی و تایید استعفا از معاونت شرکت محیط زیست و خروج از ایران

کاوه مدنی، معاون شرکت محیط زیست که در روزهای گذشته خبرهایی راجع به خروجش از کشور عزیزمان ایران و استعفا از محیط زیست انتشار یافته بود، در توییت تندی، این استعفا..

ادامه مطلب

پیش‌بینی هوای کشور در هفته اول فروردین ۹۷

رئیس شرکت هواشناسی شرایط هوا کشور را در هفته اول فروردین ماه پیش‌بینی کرد و گفت: در هفته آینده بارش قابل توجهی در کشور نخواهیم داشت، همچنین انتظار زیا..

ادامه مطلب

بررسی ابعاد متفاوت «تحقیق و تفحص» از همشهری

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ابعاد متفاوت «تحقیق و تفحص» از مؤسسه همشهری را تشریح کرد.  بررسی ابعاد متف..

ادامه مطلب

ورود دانه‌های تراریخته شاهدانه به کشور ، ۴ مخدر پرمصرف

مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر ازتولد هر سال ۷۵۰۰ نوزاد معتاد در کشورخبر داد.  ۴ مخدر پرمصرف/ ورود دانه های تراری..

ادامه مطلب

مهلت بخشودگی جرایم رانندگی تمدید نمی‌شود

رییس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا با اشاره به حجم بالای مراجعات مالکان خودروها جهت استفاده از تسهیلات بخشودگی جرایم رانندگی به سایت راهور و کند شدن سای..

ادامه مطلب

ازدواج نزدیک به 1500 دختر زیر 14 سال در زنجان

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان گفت: طی سال گذشته یک هزار و 485 مورد ازدواج دختران زیر سن 14 سال در این استان ثبت شد که 47 مورد از آنها به طلاق..

ادامه مطلب